APSVEICAM!

2019./2020.m.g. svecicam:

Apsveicam 8.a klases skolnieku Aleksandru Muhinu un skolotāju Intu Smuko par 1.vietas iegūšanu novada matemātikas olimpiādē.

Izsakām paldies 5.a un 6.a klases Emīlam Kondratjevam un Danielam Strazdam par piedalīšanos matemātikas olimpiādē.

Apsveicam 8.a klases ģeogrāfijas olimpiādes komandu Aleksandru Muhinu, Askaru Briedi un skolotāju Nikolaju Kravcovu par 3.vietas iegūšanu novada ģeogrāfijas olimpiādē.

Paldies skolotājām Rutai Stodoļņika, Sintijai Soboļevai, Inesei Lāce, Irisai Žiganovai par skolēnu sagatavošanu “Skatuves runas konkursam”.

Paldies, par rezultatīvu piedalīšanos “Skatuves runas konkursā” izsakām Esterei Uibei un Mārtiņam Krauzem par 1. pakāpi un Evijai Rauskai, Diānai Bukovskai un Klintai Kokarēvičai par iegūto Augstāko pakāpi.

Turēsim īkšķus par Eviju Rausku, Diānu Bukovksu un skolotāju Inesi Lāci Vidzemes reģiona “Skatuves runas konkursā” 4.martā!

2019.gada 7.novembrī Priekuļos notika Vidus Vidzemes stāstnieku konkurss, kurā veiksmīgi startēja Mārtiņš Krauze un Gabriels Ceplītis ar titulu Dižie stāstnieki un Estere Uibu un Kerija Fomenkoar titulu Lielie stāstnieki.

Rīgas Latviešu biedrībā 2019.gada 7. decembrī notika stāstu un stāstnieku svētki. No visiem Latvijas novadiem uz XXIII stāstnieku konkursa "Teci, teci, valodiņa" finālu bija pulcējušies 134 dalībnieki tai skaitā no Liepas pamatskolas. Paldies sakām Mārtiņam Krauzem - Dižais stāstnieks, Gabrielam Ceplītim – Mazais stāstnieks.

2016./2017. m.g. Olimpiāžu un konkursu laureātus!

8.a klases skolniecei Anetei Sniedzei –
                                  atzinība starpnovadu 8. klašu matemātikas olimpiādē;
                                  3. vieta vokālistu konkursā “Smiltenes balstiņas”

7.a klases skolniekam Ingum Rihardam Slokam –
                                 3. vieta starpnovadu mājturības olimpiādē zēniem;

4.a klases skolniekam Viesturam Ķīsim –
                                 2. vieta starpnovadu 4. klašu matemātikas olimpiādē;

6.a klases skolniecei Danielai Panteleiko –
                                 atzinība DACVĢ 6. klašu matemātikas konkursā;

Starpnovadu sākumskolas skolēnu mazajā pētniecības konferencītē
„Mazs cinītis gāž lielu vezumu” atzinība – Dāvim Ķīsim (2.a),
                                                                    Danielam Ļeonovam (3.a)
                                                                    Aleksejam Beinarovičam (4.a)
                                                                    Aigai Labrencei (4.a) un izvirzīta uz Vidzemes
                                                                                                                                   konferenci

atzinība un skatītāju simpātija – Adrianai Rebekai Salmiņai (3.a)

Vidusvidzemes stāstnieku konkurss„Teci, teci, valodiņa!

Lielā stāstniece       Kerija Daniela Fomenko (1.a)

Lielā stāstniece      Adriana Rebeka Salmiņa (3.a)

Lielā stāstniece     Renāte Studere (4.a)

Lielais stāstnieks   Kevins Kaspars Kļaviņš (2.a)

Dižā stāstniece   Evija Rauska (3.a)

Dižā stāstniece   Aiga Labrence (4.a)

Dižais stāstnieks  Oskars Markuss Kobuss (4.a)

Latvijas XX stāstnieku konkurss „Teci, teci, valodiņa!”

Lielā stāstniece     Evija Rauska (3.a) (II pakāpe)

Lielā stāstniece     Aiga Labrence (4.a) (II pakāpe)

Lielais stāstnieks   Oskars Markuss Kobuss (4.a) (II pakāpe)

Vēsturiskā Cēsu rajona Skatuves runas konkurss - Adriana Rebeka Salmiņa – laureāte, I pakāpe

Vidzemes skatuves runas konkurss – Adriana Rebeka Salmiņa – II pakāpe

Noslēdzies Skatuves runas konkurss skolā.

1. klašu grupā 1. vieta Mārim Labrencim, 2. vieta Beātei Jasinskai,

2. - 3.klašu grupā 1. vieta Ksenijai Katrīnai Pērkonei, 2. vieta Evijai Rauskai, 3. vietai Adrianai Rebekai Salmiņai,

4. - 6.klašu grupā 1. Oskaram Markusam Kobusam, 2. vieta Aigai Labrencei,

7. - 9.klašu grupā 1. vieta Irīnai Vasiļjevai, 2.vieta Aleksim Prohorovam.

Šie bērni skolu pārstāvēs vēsturiskā Cēsu novada konkursā.