Skolotāju diena 2019

Katru gadu oktobra pirmajā svētdienā Latvijā tiek atzīmēta skolotāju diena. Šī diena ir svētki daudziem, jo gandrīz katrs Latvijas iedzīvotājs ir saistīts ar skolu un skolotājiem.

Īpašu paldies saviem skolotājiem sagatavoja Liepas skolas skolēni. No rīta katru skolotāju sagaidīja puišu goda sardze un tumši sarkana roze, mīļi vārdi un jauki novēlējumi. Savā svētku brīdī pedagogiem pašiem bija jāiejūtas skolēnu ādā, jo viņiem stundu vadīja 7.a klases skolnieki Sandis, Aleksejs, Namejs, Alīna, Jana, Artūrs, Ksenija, kas ne tikai pārbaudīja skolotāju zināšanas, bet izteica arī aizrādījumus un piezīmes, jo klase bija ļoti skaļa. Tomēr stundas beigās visi kopā nodziedājām latviešu tautas dziesmas. Pirmās mācību stundas beigās katram skolotājam skolēni uzdāvināja mārtiņziedu pušķi un īpaši sagatavotu apsveikumu, simbolizējot visu skolēnu pateicību par skolotāju ieguldījumu viņu mācību darbā.  Pats galvenais, ka stundas mērķis – labs garastāvoklis - veiksmīgi tika sasniegts. Whatsappā skolotāji saņēma skolēnu filmēto apsveikuma video, tikmēr vecāko klašu skolēni vadīja 1.stundu sākumskolas un pamatskolas skolēniem. Paldies skolotājai Zandai un skolēnu līdzpārvaldei par jauko dienu!

Pēc stundām skolotāji devās uz Siguldu. Tur notika saldējumu degustācijas meistarklase, noteikts garšīgākais saldējums un atbildēts uz jautājumiem. Katrs varēja izbaudīt skaisto lapu zeltu, palūkoties uz Gaujas senleju, izbraukt ar panorāmas ratu vai rodeļiem. Saule spīdēja, lietus nelija. Ko vēl vairāk vajag? Ar labu garastāvokli atgriezāmies mājās.