2019./2020. m.g.
Pateicības:

Skolotājiem par rezultatīvu skolēnu sagatavošanu starpnovadu olimpiādēm:

Nikolajam Kravcovam

Intai Smukajai

Rutai Stodoļņikai

Irisai Žiganovai

                       

                par rezultatīvu skolēnu sagatavošanu skatuves runas konkursam:


Inesei Lācei

Sintijai Soboļovai

Rutai Stodoļņikai

Irisai Žiganovai

Skololēiem par rezultatīvu piedalīšanos starpnovadu olimpiādēs:

Emīls Čepiņš

Rināts Antropovs

Aleksandrs Muhins 1. vieta

Aleksandrs Muhins 2. vieta

Aleksandrs Muhins 3. vieta

 


Strapdisciplinārā nedēļā "Svētki mājās".


Attālināto mācību process Liepas pamatskolā.


 

 


Karjeras durvis


APSVEICAM!

Apsveicam 8.a klases skolnieku Aleksandru Muhinu un skolotāju Intu Smuko par 1.vietas iegūšanu novada matemātikas olimpiādē.

Izsakām paldies 5.a un 6.a klases Emīlam Kondratjevam un Danielam Strazdam par piedalīšanos matemātikas olimpiādē.

Apsveicam 8.a klases ģeogrāfijas olimpiādes komandu Aleksandru Muhinu, Askaru Briedi un skolotāju Nikolaju Kravcovu par 3.vietas iegūšanu novada ģeogrāfijas olimpiādē.

 

Paldies skolotājām Rutai Stodoļņika, Sintijai Soboļevai, Inesei Lāce, Irisai Žiganovai par skolēnu sagatavošanu “Skatuves runas konkursam”.

Paldies, par rezultatīvu piedalīšanos “Skatuves runas konkursā” izsakām Esterei Uibei un Mārtiņam Krauzem par 1. pakāpi un Evijai Rauskai, Diānai Bukovskai un Klintai Kokarēvičai par iegūto Augstāko pakāpi.

Turēsim īkšķus par Eviju Rausku, Diānu Bukovksu un skolotāju Inesi Lāci Vidzemes reģiona “Skatuves runas konkursā” 4.martā!


2019.gada 7.novembrī Priekuļos notika Vidus Vidzemes stāstnieku konkurss, kurā veiksmīgi startēja Mārtiņš Krauze un Gabriels Ceplītis ar titulu Dižie stāstnieki un Estere Uibu un Kerija Fomenkoar titulu Lielie stāstnieki.

 

 

Rīgas Latviešu biedrībā 2019.gada 7. decembrī notika stāstu un stāstnieku svētki. No visiem Latvijas novadiem uz XXIII stāstnieku konkursa "Teci, teci, valodiņa" finālu bija pulcējušies 134 dalībnieki tai skaitā no Liepas pamatskolas. Paldies sakām Mārtiņam Krauzem - Dižais stāstnieks, Gabrielam Ceplītim – Mazais stāstnieks.

  

 Izsakām paldies par līdzdalību un skolēnu iesaisti projektā “Efektīvs enerģijas patēriņš izglītības iestādē” un iegūto 2.vietu skolotājām Sintijai Soboļevai, Anželai Kovaļovai, visiem Ekopadomes dalībniekiem, kā arī Evelīnas un Esteres Maļinkas tētim Viktoram par atbalstu resursu taupīšanā.

 

 
Ziemassvētku noskaņas virmo Liepas skolā. 6.a klases skolnieka Roberta Sveikuļa un 7.a klases skolnieces Ksenijas Tokares apsveikumi Ziemassvētkos. (Sagatavots Informātikas stundās - pedagogs - A. Kovaļova)Starpdisciplinārās nedēļas ietvaros "Ceļā uz Ziemassvētkiem" 2019. gada 17. decembrī Liepas pamatskolā sadarbojoties ar Liepas jauniešu centru Apelsīns un izlaušanās spēļu meistaru “Time Machine”, Mārci Bogdanovu notika orientēšanās iekštelpās un apmēram 2h garajā piedzīvojumā, dažādos veidos, trenējot dažādas pamatprasmes, tika meklētas atbildes, lai atrisinātu “Rūķa noslēpumu”. Aktivitātēs iesaistijās apmēram 50, 5.-9. klašu skolēni. FOTO "Ķekatas nāk" - Skolēnu teātra aktieri pārvērtās par ķekatniekiem – Garo sievu, čigānmeitenēm, lāci, āzi, ķekatu tēvu u.c.

Ķekatnieki viesojās visās klasēs, mūsu pirmskolas grupiņā Mārsnēnos, iepriecināja Mārsnēnu pansionāta ļaudis un citu pašvaldības iestāžu darbiniekus. FOTO

 Grāmatas “Peles Maijas Puķītes Riki dzīvesstāsts’’ atvēršanas svētki Liepas pamatskolā    Lasīt vairāk un skatīt FOTO 13. 11.2019 Norisinājās Lāčplēša balvas izcīņa kurā piedalījās 5-6 klašu skolēni kuri cīnījās par Mazā Lāčplēša kausa izcīņu un 7-9 klašu skolēni par Lielā Lāčplēša kausa izcīņu.   Lasīt vairāk un skatīt FOTO
 Š.g. 2.oktobrī 4.klases skolēni devās ekskursijā uz Rūjienu. Lasīt vairāk un skatīt FOTO.Liepas skola uzsāk dalību

makulatūras vākšanas konkursā

"Tīrai Latvijai"

 

 

 

 

 Skolotāju dienas atzīmēšana

Liepas skolā

un skolotāju ekskursija

uz Siguldu.

 

 

 
Septembra sākumā devāmies mācību ekskursijā uz Raunu. Tā ir kultūrvēsturiska mazpilsētiņa netālu no Liepas. Rauna ir ļoti tīra, sakopta un skaista.   Lasīt un skatīt vairāk 

 
Liepas pamatskolas

Miķeldienas tirdziņš

27.09.2019.

12:50 3. stāva vestibilā

 

  

 Dzejas dienas

E. Veidenbauma muzejā "Kalāči"

25. 09. 2019. plkst 13:00

 

 

 

 

 

  

Š.g. 20.septembrī Liepas skolā, kā daudzās citās skolās, norisinājās Olimpiskā diena. Šī gada Olimpiskā diena bija īpaša ar to, ka dalību ņēma Liepas pamatskolas bērnudārza grupiņas. Olimpiskā diena tika atklāta ar Olimpiskā karoga uzvilkšanu, Olimpisko himnu un kopīgi izpildītu vingrojumu kompleksu. Pēc tam visas klašu grupas gāja cauri aktivitāšu punktiem, kuras bija sagatavojuši 8. un 9. klašu skolēni. Olimpisko dienu noslēdza “Draudzības skrējiens”!  - FOTO

 

 Zinību diena 2019 - FOTO2019.gada. 16.septembrī Liepas skolā notiks fotografēšanās. Fotografēšanās pakalpojumus nodrošina "Berga foto".6. septembrī mēs - 3. a klases skolēni devāmies mācību ekskursijā uz Raunu. Eko skolas  tēmas "Vide un veselīgs dzīvesveids" ietvaros pabijām SIA "Latnature" dabīgo čipsu ražotnē. Visi aktīvi darbojāmies meistardarbnīcā gatavojām trifeles no burkāniem un upenēm. Degustējām veselīgos čipsus no burkāniem, kalē kāpostiem, bietēm. Papriecājāmies par Raunas Staburagu  -  unikālo dabas veidojumu saldūdens kaļķiežu atsegumu.  Uzkāpām Raunas viduslaiku pilsdrupu skatu tornī.   Mums ļoti patika Dabas taka gar Velnalu - pilna pārsteigumiem - interesantiem augiem, spēļu galdiem un sportiskām aktivitātēm piemērotām ierīcēm. Iesakām arī citiem iepazīt mums tuvo, skaisto Raunu. - FOTO

  

Atkalredzēšanās prieks

Pirmā skolas diena

02.09.2019.


FOTO

  

 

Hosted by Serveris.lv

Powered by Constructor Free