Strapdisciplinārā nedēļā "Svētki mājās".

Pēdējā skolas nedēļā Liepas pamatskolas skolēni attīstīja savas caurviju prasmes - jaunradi un uzņēmējspēju un gatavojās pēdējai skolas dienai - 29.05.2020. - "Svētkiem mājās". Nelies ieskats skolēnu  svētkos.

3.klase

Trešdien ar mammu atputāmies, uzcepām gaļiņu, ar omes palīdzību tapa kūka, es palīdzēju dekorēt kūku un taisijām siera maizītes, uzzīmēju mammai apsveikumu.

/M. Krauze/

/M.Kovaļovs/

4.klase

M.Veispāla veselīga uzrura ēdienkarte.

M.Veispāla biznesa ideja.

6.klase

D. Ļeonova "Svētki mājās".

7.klase

Mēs visi kopā ar ģimeni spēlējām dažādas galda spēles. Spēlējām mēs tādas spēles kā uno, monopoliju un dambreti. Man viss vairāk patika spēlēt dambreti, jo līdz tam es kārtīgi trenējos lai vinnētu dambretes turnīru, bet apstākļu dēļ tomēr turnīrs nenotika. Mammai sanāca mani vinnēt 1 reizi, bet tētim 2!

Spēlējām mēs ar katru vecāku 4 reizes.

Nav vairāk fotogrāfijas, jo bijām ļoti interesanti spēlēs, un aizmirsām kā ir arī jāfotografē.

J.Malgovska